Mimořádné bonusy pro pokračující žáky předškolních oborů

Děkujeme, že jste zůstali věrni hudebním kurzům HŠY. Abychom Vás motivovali k pokračování, připravili jsme několik bonusů pro naše žáky s celoroční docházkou ve školním roce 2020/21. Bonusy nelze slučovat (max. 1 bonus/žák), a proto si vyberte ten, který je pro Vás nejzajímavější. Pro podání žádosti o bonus využijte výhradně online formulář u daného bonusu do uvedeného termínu. Jinou formu či pozdější podání neakceptujeme. Všechny žádosti se budeme snažit zpracovat nejpozději do týdne od jejich obdržení.

 

  • „BONUS "A" / ZA OMLUVENOU ABSENCI  (SLEVA NEBO PŘEVOD NÁHRAD NA 2.POL. 2020/21) 

Malé děti mají oproti starším žákům sníženou schopnost udržet plnou pozornost v online výuce. Proto nejmladší žáci z oboru ROB a PKH1/2 mohou své řádně omluvené lekce z 1.pol. 2020/21 převést na slevu ve výši 100Kč/lekci na svůj kurz ve 2.pol. 2020/21 (maximálně však do celkové výše 1000kč/žák) anebo na plné náhrady ve 2.pol. 2020/21 ke svému aktivnímu členství/kurzu. Starší žáci z oboru PKH3 a RK1,2 mohou tento bonus využít také, ale v případě varianty slevy se započte 50Kč/lekci. Nesleduje se, zda se jednalo o omluvenou prezenční nebo distanční lekci. O tento bonus lze požádat do 15.2.2021 online žádostí ZDE.

  • „BONUS "B“ / DÁREK NEBO SLEVA ZA VĚRNOST PRO POKRAČUJÍCÍ ŽÁKY

Žáci z předškolních oborů (kromě JMC/MP) mají možnost požádat o bonus ve formě dárku, který je pro ně připraven, pokud mají aktivní členství (uhrazený kurz) v prvním i ve druhém pololetí šk. roku 2020/21 a nevyužijí žádný jiný z nabízených bonusů/slev. A na co se můžete těšit? Vybírat lze ze 4 variant: balíček rytmických nástrojů, plyšová Jájinka, poukaz na učebnici zdarma a nebo sleva na školní rok 2021/22. O tento bonus lze požádat po uhrazení školného, nejpozději však do konce února 2021 online žádostí ZDE.

 

Vzhledem k tomu, že jsme nezisková společnost, veškeré poplatky žáků (školné) jdou na pokrytí provozu a obnovy pomůcek. Výše zmíněné bonusy můžeme letos mimořádně nabídnout jen díky laskavé podpoře firmy SÍŤ s.r.o., která nám letos věnovala sponzorský dar na podporu provozu pro nejmenší žáky a také poskytovateli licence HŠ YAMAHA pro ČR, díky kterému jsme mohli nabídnout další bonusy i starším žákům.

 

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz