„BONUS "B“ / DÁREK ZA VĚRNOST PRO POKRAČUJÍCÍ ŽÁKY

Žáci z předškolních oborů (kromě JMC/MP) mají možnost požádat o bonus ve formě dárku (výběr ze čtyř variant), který je pro ně připraven, pokud mají aktivní členství (uhrazený kurz) v prvním i ve druhém pololetí šk. roku 2020/21 a nevyužijí žádný jiný z nabízených bonusů/slev. O tento bonus lze požádat po uhrazení školného, nejpozději však do konce února 2021 online žádostí níže.

Vybrat si můžete jednu z variant:

1/ Balíček perkusních hudebních nástrojů: Balíček obsahuje shaker vajíčko, ozvučná dřívka, tamburínku a reklamní dárek HŠY s medvídkem/Jájinkou. Dostupnost se řídí skladovými zásobami (např. barevné provedení). Vybraný dárek si objednejte po uhrazení školného a vyčkejte na potvrzení k převzetí v naší kanceláři (P4 Modřany).

2/ Plyšová „Jájinka“: Plyšový kamarád udělá radost především dětem z oboru PKH, kteří se s ním setkávají ve výuce. Dostupnost barev se řídí skladovými zásobami. Vybraný dárek si objednejte po uhrazení školného a vyčkejte na potvrzení k převzetí v naší kanceláři (P4 Modřany).

3/ Poukaz na učebnici s CD zdarma pro vybraný předškolní obor ROB, PKH1-2, PKH3, RK1 nebo RK2: Poukaz je vázán na jméno žáka, který jej uplatní u lektora ve svém kurzu, a to nejpozději ve školním roce 2021/22. Poukaz na učebnici zasíláme emailem.

4/ Poukazy v souhrnné výši až 1000kč na dopolední kurzy ve školním roce 2021/22: Žák uplatní prvních 500Kč na svůj dopolední kurz a dalších 500kč může využít na dopolední kurz pro nově získaného žáka, který u nás dosud nebyl registrován (např. mladší sourozenec nebo kamarád). Poukaz zasíláme emailem.

ONLINE ŽÁDOST / BONUS "B" (DÁREK ZA VĚRNOST)

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz