Závěrečný koncert žáků HŠY 29.5.2022

 

Koncerty proběhnou ve velkém sále kulturního centra Novodvorská (adresa: Novodvorská 1013/151, Praha 4) v časech 9:30-10:30 hod (předškolní obory), 11:00-12:00 hod (předškolní obory a zpěv), 13:30-14:30 hod (obory kláves, fléten a akustická kytara) a 15:00-16:00 hod (obory kláves, Rytmické krůčky, Music Parade a Class Vocals).

Parkování doporučujeme v protějším nákupním centru OC Novo Plaza. Každý vystupující žák dostane po svém výkonu odměnu od HŠY. Máme připraveny i ceny za nejlepší dětské kostýmy pro obory "První krůčky k hudbě". Vybrané fotografie z minulých ročníků najdete na našem Facebooku.

Vstupenky, respektive ID náramky, zakoupíte v hotovosti na místě před koncertem a platí po celý den na všechny části koncertů. Kreditní karty nejsou akceptovány. Vstupné zahrnuje i profesionální fotografie, které si budete moci stáhnout z odkazu, který Vám zašleme společně s heslem sms zprávou na tel. uvedený v kartě žáka v rezervačním systému Auksys. Vstupné neplatí pouze vystupující žák a děti do jednoho roku. 

Hned vedle sálu je kavárna, která kromě občerstvení nabízí vnitřní i venkovní posezení a dětský koutek. U vstupu do sálu si budete moci zakoupit perkusní nástroje (vajíčka, dřívka, tamburiny) nebo plyšovou Jájinku (různé barvy).

 

ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ JMC/JXC - 22.1.2022

Slavnostní koncert se konal v historickém sále Jana Drtiny, v Paláci Straků z Nedbalic, na Maltézském náměstí 14, Praha 1 - Malá Strana. Na akci vystoupili absolventi oboru "Junior Music Course" a také žáci z vyššího oboru "Junior Extension Course 1", kteří byli o svůj koncert v roce 2021 vinou pandemie ochuzeni. Absolventům byl při slavnostním ceremoniálu předán certifikát o absolvování oboru z rukou generálního ředitele HŠ YAMAHA pro ČR. Fotoreportáž a videa z koncertu najdete na našem Facebooku. Všem dětem děkujeme za krásný zážitek, rodičům a divákům za podporuia krásnou atmosféru na akci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz