ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ JMC/JXC - 14.1.2023

Slavnostní koncert se koná v historickém sále Jana Drtiny, v Paláci Straků z Nedbalic, na Maltézském náměstí 14, Praha 1 - Malá Strana od 15:00 hod. Sál bude otevřen 15 min před zahájením. Ukončení akce je plánováno na 16:00 hod. Nezapomente si, prosím, své ID náramky. V případě, že potřebujete více ID náramků, kontaktujte nás co nejdříve na tel.: 603959637 - Hánová Dita (zbývá jen posledních 5ks). 

Z důvodu zachování klidného rázu koncertu není během akce dovoleno natáčet/fotografovat s bleskem či se zvukovými efekty, ani opouštet svá místa kvůli pořízení záznamu. Natáčení všech vystoupení i profesionální fotografie jsou zajištěny ze strany HŠ YAMAHA. Všichni žáci po akci bezplatně obdrží odkaz na stažení profesionálních fotografií a videozáznamu z koncertu.

Na akci vystoupí absolventi oboru "Junior Music Course 4" a žáci z vyššího oboru "Junior Extension Course 1", kteří se nemohli zůčastnit vloni. Koncert též doplní vystupující hosté z oboru JXC1, kteří zahrají vlastní autorské nebo pokročilejší skladby. Absolventům JMC bude při slavnostním ceremoniálu předán certifikát o absolvování oboru z rukou generálního ředitele HŠ YAMAHA pro ČR. Reportáž z koncertu najdete na našem Facebooku

Naše doporučení: zaparkujte v OC Nový Smíchov (parkování na 5 hodin zdarma) a poté jeďte 4 zastávky tramvají č. 12, 15 nebo 20 na zastávku „Hellichova“.

Těšíme se na děti i jejich hosty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ohlédnutí za ulynulým rokem... Závěrečný koncert žáků HŠY 29.5.2022

 

Koncerty proběhnou ve velkém sále kulturního centra Novodvorská (adresa: Novodvorská 1013/151, Praha 4) v časech 9:30-10:30 hod (předškolní obory), 11:00-12:00 hod (předškolní obory a zpěv), 13:30-14:30 hod (obory kláves, fléten a akustická kytara) a 15:00-16:00 hod (obory kláves, Rytmické krůčky, Music Parade a Class Vocals).

Parkování doporučujeme v protějším nákupním centru OC Novo Plaza. Každý vystupující žák dostane po svém výkonu odměnu od HŠY. Máme připraveny i ceny za nejlepší dětské kostýmy pro obory "První krůčky k hudbě". Vybrané fotografie z minulých ročníků najdete na našem Facebooku.

Vstupenky, respektive ID náramky, zakoupíte v hotovosti na místě před koncertem a platí po celý den na všechny části koncertů. Kreditní karty nejsou akceptovány. Vstupné zahrnuje i profesionální fotografie, které si budete moci stáhnout z odkazu, který Vám zašleme společně s heslem sms zprávou na tel. uvedený v kartě žáka v rezervačním systému Auksys. Vstupné neplatí pouze vystupující žák a děti do jednoho roku. 

Hned vedle sálu je kavárna, která kromě občerstvení nabízí vnitřní i venkovní posezení a dětský koutek. U vstupu do sálu si budete moci zakoupit perkusní nástroje (vajíčka, dřívka, tamburiny) nebo plyšovou Jájinku (různé barvy).

 

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz