Závěrečný koncert žáků HŠY -  neděle, 10.6.2018

 
Koncert se konal v neděli 10. 6. 2018 ve velkém sále KC Novodvorská, Praha 4. Parkování vždy doporučujeme v protějším nákupním centru OC Novo Plaza. Každý vystupující žák dostal po svém výkonu hodnotnou odměnu od HŠY. Byly připraveny i ceny za nejlepší dětské kostýmy ve skupinách "První krůčky k hudbě". Vystupující žáci měli vstup na všechny části koncertu zdarma. Doprovázející diváci si zakoupili ID pásek na ruku za 100,-Kč, který je opravňoval ke vstupu na všechny části koncertu. Miminka do 1.roku měli vstup zdarma.
 
Profesionálni foto + video  je stále možné objednat za příznivou cenu. Před každým začátkem koncertu byl fotokoutek s maskoty (medvídkem a velkou chobotnicí Jájinkou), kde se mohly děti nechat zdarma profesionálně vyfotit. Všechny tyto fotografie budou dostupné i na DVD se záznamem koncertu. Letošní ročník fotila profesionální fotografka Nada Rehová, která nadávno spolupracovala se společností FOTOLAB a představila se v jednom z reklamních spotů.
 

Objednání DVD:

1x DVD  (vybraný koncert) video s fotografiemi v krabičce s tištěným přebalem  / 2 DVD (všechny koncerty) video s fotografiemi v dvojkrabičce s tištěným přebalem.

DVD za zvýhodněnou cenu v předprodeji lze objednat s úhradou do pátku 8.6. V ceně je též započteno poštovné. DVD se zasílá koncem června na Vámi uvedenou adresu.  Objednávku z předprodeje DVD je možné písemně (emailem) zrušit nejpozději den po koncertu. Uhrazenou částku pak vracíme celou zpět.

Objednání DVD (na / po koncertě):
Pokud nestihnete objednávku DVD v předprodeji, lze ji uskutečnit u pokladny na koncertě, s platbou na místě a nebo převodem, a to za cenu s příplatekm 50,-Kč/ks. Pro dodatečné objednávky po koncertě kontaktujte naši infolinku.

Videoukázky koncertů z minulých ročníků: 2012 / 2013 / 2014 / 2015 / 2016

 

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz