ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ JMC/JXC

 

ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ JMC/JXC

Slavnostní koncert se konal 22.1.2022 v historickém sále Jana Drtiny, v Paláci Straků z Nedbalic, na adrese Maltézské náměstí 14, Praha 1 - Malá Strana.

 

 
 
Na akci vystoupili absolventi oboru "Junior Music Course" a také žáci z vyššího oboru "Junior Extension Course 1", kteří byli o svůj koncert v lonském roce vinou pandemie ochuzeni. Fotoreportáž a videa z koncertu najdete na našem Facebooku. Všem dětem děkujeme za krásný zážitek, rodičům a ostatním divákům za podporu a krásnou atmosféru na akci.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Absolventům bude při slavnostním ceremoniálu předán certifikát o absolvování oboru z rukou generálního ředitele HŠ YAMAHA pro ČR.

Závěrečný koncert žáků HŠY byl v roce 2020 a 2021 zrušen nařízením vlády. Těšíme se však na další ročník v květnu 2022.

 

Poslední koncert se konal v neděli 26. 5. 2019 ve velkém sále KC Novodvorská, Praha 4. Parkování vždy doporučujeme v protějším nákupním centru OC Novo Plaza. Každý vystupující žák dostal po svém výkonu hodnotnou odměnu od HŠY. Byly připraveny i ceny za nejlepší dětské kostýmy ve skupinách "První krůčky k hudbě". Fotografie ze všech ročníků najdete na našem Facebooku.

 

 

Objednání DVD z koncertu: 

DVD (vybraný koncert) v krabičce s tištěným přebalem lze objednat a uhradit v hotovosti u vchodu do sálu za cenu 400,-Kč/kus. Objednaná DVD budou již od 10.6.2019 k dispozici na pobočce Praha 4 - Lhotka a nebo distribuována přes Vaše lektorky (dle zvolené varianty u objednávky). Ten, kdo si DVD nevyzvedne do konce školního roku, bude si ho moct po předchozí domluvě vyzvednout v naší kanceláři v Praze 4 - Modřany. Pokud si budete přát zaslání DVD až domů, bude připočteno k objednávce poštovné a balné (+50,-Kč).

 

Vybrané fotografie a videoukázky koncertů z minulých ročníků najdete na našem Facebooku.

 

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz