Závěrečný koncert žáků HŠY -  neděle, 26.5.2019

 

Koncert se bude konat v neděli 26. 5. 2019 ve velkém sále KC Novodvorská, Praha 4. Parkování vždy doporučujeme v protějším nákupním centru OC Novo Plaza. Každý vystupující žák dostane po svém výkonu hodnotnou odměnu od HŠY. Budou připraveny i ceny za nejlepší dětské kostýmy ve skupinách "První krůčky k hudbě". Vystupující žáci mají vstup na všechny části koncertu zdarma. Doprovázející diváci si mohou zakoupit ID pásek na ruku, který je bude opravňovat ke vstupu na všechny části koncertu po celý den.

 
Profesionálni foto + video  bude možné objednat za příznivou cenu. Před každým začátkem koncertu bude fotokoutek s maskoty (medvídkem a velkou chobotnicí Jájinkou), kde se mohou děti nechat zdarma profesionálně vyfotit naší fotografkou. Všechny tyto fotografie budou pak volně dostupné na DVD se záznamem koncertu.
 

Objednání DVD:

1x DVD  (vybraný koncert) video s fotografiemi v krabičce s tištěným přebalem  / 2 DVD (všechny koncerty) video s fotografiemi v dvojkrabičce s tištěným přebalem.

DVD za zvýhodněnou cenu lze objednat v předprodeji. V ceně je též započteno poštovné.  Objednávku z předprodeje DVD je možné písemně (emailem) zrušit nejpozději 1 den po koncertu. Uhrazenou částku pak vracíme celou zpět.

Pokud nestihnete objednávku DVD v předprodeji, lze ji uskutečnit u pokladny na koncertě, s platbou na místě a nebo převodem po koncertě, a to za cenu s příplatekm 50,-Kč/ks. Pro dodatečné objednávky po koncertě kontaktujte naši infolinku.
 

Vybrané fotografie a videoukázky koncertů z minulých ročníků najdete na našem Facebooku.

 

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz