Akustická kytara

V hudební škole Yamaha zvládnou zájemci ve skupině stejně talentovaných spoluhráčů skladby klasické i písně populární, trampské a folkové. Vedle základů klasické kytary se naučí i hru basové linky, folkového pickingu a akordického doprovodu.

Cílem programu je zvládnutí široké škály písní i orchestrálních skladeb různých žánrů a stylů. Důraz je kladen na zdokonalování instrumentální techniky, rozvoj poslechových činností, hudebního - zvláště harmonického a rytmického - cítění, improvizaci a doprovod písní.

Na výuku si žáci nosí vlastní kytaru. Doporučíme Vám hned na první lekci vhodný nástroj YAMAHA a budete jej moci i zakoupit za zvýhodněnou cenu. Notové stojany a podnožky jsou na výuku k dispozici pro všechny děti v učebně.

 

 

 

Doporučený věk: od 8 let, dospělí bez omezení

Velikost skupiny: 4–6 žáků

Učební doba: jedna lekce týdně

Obsah učiva: rozvoj instrumentální techniky, zvládnutí doprovodu písní a hry skladeb různých žánrů a stylů, improvizace, poslechové činnosti

Doba vzdělávání: 4–6 let

Učební materiál: publikace "Vesele se šesti strunami" s doprovodným CD a "Songbook" zakupují žáci přímo u vyučujícího, a to výhradně v hotovosti.

Vybavení žáka na hodinu:
  • noty k výukovému programu (k zakoupení u vyučujícího)
  • tužku, gumu a jednu libovolnou pastelku
  • vlastní kytaru (lze zakoupit u vyučujícího)

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz