Fun Key Kids / Play for Keeps

Fun Key Kids je název úspěšného a moderního vyučovacího programu, který byl speciálně vytvořen odborníky z oddělení YAMAHA Music Education pro otevřenou skupinovou výuku. Vaše dítě zvládne za dva roky techniku hry obou nástrojů. Obsahem vyučování jsou známé lidové i umělé písně a skladby nejrůznějších žánrů. Po absolvování dvou dílů učebnice je možno pokračovat programem Play for Keeps.

V programu Play for Keeps si žáci osvojí hru s automatickým doprovodem stejně jako polyfonní sólovou hru. Procvičí si orchestrální souhru, získají zkušenosti v oblasti aranžování a improvizace. Vyučovací materiály jsou stylově různorodé. Jsou koncipovány tak, že se z nich "svůj" repertoár naučí jak žák hrající jen pro zábavu, tak i všestranně způsobilý interpret. Atmosféra skupinového vyučování umožňuje prožívat hudební úspěch, což pozitivně ovlivňuje další učení.

Na výuku si žáci nenosí vlastní klávesy, ale kvůli domácí přípravě je třeba, aby doma klávesový nástroj nebo piano měli. Doporučíme Vám hned na první lekci vhodný nástroj YAMAHA a budete jej moci i zakoupit za zvýhodněnou cenu. Další možností je výpůjčka nových nebo zánovních kláves na první školní rok za poplatek.

Doporučený věk: od 6-ti let (FKK) / od 8 let (FK)

Velikost skupiny: 4–6 žáků

Učební doba: jedna lekce týdně

Obsah učiva: rozvoj instrumentální techniky, harmonického cítění, základy aranžování a improvizace, bohatý repertoár různých žánrů

Doba vzdělávání:  45 - 60 min 1x týdně

Učební materiál: daný díl publikace "Fun Key" (Kids) dle pokročilosti, doprovodná CD a "Songbook"

Vybavení žáka na hodinu:
  • noty k výukovému programu dle pokročilosti (k zakoupení u vyučujícího)
  • tužku, gumu a jednu libovolnou pastelku

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz