Exkluzivní program - Junior Music Course pro děti od 4 do 6-ti let:

Junior Music Course nabízí vyvážený program, který zahrnuje nejen hru na nástroj, ale i další hudební elementy, jako je poslech, zpěv, čtení not a vytváření. Prostřednictvím těchto aktivit děti komplexně rozvíjejí své hudební dovednosti tak, aby mohly v budoucnu hudbu nejen poslouchat, zpívat nebo hrát, ale i komponovat.

Účast rodičů na vyučování je jedním z charakteristických prvků hudebního vzdělávání v programu Junior Music Course. Rodiče na hodinách prožívají hudbu společně se svými dětmi a také se aktivně zapojují. Díky účasti na hodinách mohou rodiče dětem lépe poradit při domácím opakování a společně si užívat radost z hudby.

Po absolvování programu Junior Music Course se dětem nabízejí další možnosti hudebního vzdělávání. V navazujícím programu Junior Extension Course mohou žáci dále rozvíjet své hudební schopnosti a dovednosti získané v programu Junior Music Course.

 

 

 

  • program pro předškolní děti (4-6 let)
  • zahrnuje hru klávesy a klavír, aktivní poslech, zpěv, čtení not a vlastní kreativní tvorbu (program vede děti k vlastnímu komponování)
  • 60-ti minutová lekce pro 4-6 žáků 
  • vyučující doprovází děti po celou lekci „live“ na klavír Yamaha Clavinova
  • každý žák má na hodině k dispozici svůj klávesový nástroj Yamaha s dynamikou úhozu a další didaktické pomůcky
  • pro tento program slouží nová a moderní učebna na pobočce Praha 4 Lhotka, která je speciálně vybavená pro tento program   

 

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz