Zobcová flétna

Zobcová flétna je vhodná pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví či vzdělání. Skupinová výuka zobcových fléten v hudebních školách Yamaha přináší nevšední zážitek: poprvé v historii postupuje vyučování na sopránovou (C) a altovou (F) flétnu společně.

Setkáte se s hudbou různých žánrů a stylů (učební texty obsahují klasické a populární skladby sólového i orchestrálního charakteru), zajímavými tématy, budete využívat moderní učební software. Nahrávky doprovodů skladeb na CD/USB zvýší Vaši motivaci i radost ze hry. Při výuce je kladen zvláštní důraz na rozvoj improvizace a využívání instrumentálních i dechových cvičení.

Flétnu na výuku je třeba mít vlastní, a to nejen z hygienických důvodů, ale také kvůli domácí přípravě. Doporučujeme flétnu YAMAHA YRS-24B nebo YAMAHA 302B, kterou lze zakoupit za zvýhodněnuo cenu přímo u vyučujícího. Pokročilí žáci pak v dalších ročnících přidávají hru na flétnu altovou, sopraninovou a tenorovou. I tyto flétny YAMAHA Vám nabídne vyučující za výhodné ceny přímo ve výuce.

Doporučený věk: od 6 let, dospělí bez omezení
Velikost skupiny: 4–6 žáků
Učební doba: jedna lekce týdně
Obsah učiva: rozvoj instrumentální a dechové techniky na sopránové i altové flétny, improvizace, sólové i orchestrální skladby z vážné a populární hudby
Doba vzdělávání: 4 roky
Učební materiál: publikace "Zobcová flétna" s doprovodným CD a "Songbook" zakupují žáci přímo u vyučujícího, a to výhradně v hotovosti

Vybavení žáka na hodinu:

  • noty k výukovému programu (k zakoupení u vyučujícího)
  • tužku, gumu a jednu libovolnou pastelku
  • vlastní flétnu (lze zakoupit u vyučujícího)

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz