OMLUVENÉ ABSENCE A NÁHRADY:

Při jednorázových a krátkodobých absencích žáka lze řádně omluvené lekce nahrazovat v poměru 1:1, v rámci daného pololetí. Omluvu i náhradu realizujte výhradně v náhradovém systému Auksys. Jiná varianta není akceptována! 

Při dlouhodobé omluvené absenci žáka (navazující a po sobě jdoucí lekce) je možno požádat o finanční kompenzaci formou slevy na další období, na základě písemné žádosti rodiče v průběhu daného pololetí. Slevu není možno vyplatit ani uplatnit po ukončení daného pololetí. Jednorázové a krátkodobé absence u oborů kytar, kláves, fléten a zpěvu mohou být též po domluvě řešeny individuálním doučováním a servisem úkolů od lektora.

 

JAK OMLUVIT LEKCI:

Omluva musí být zadána Vámi, a to nejpozději den předem, v systému Auksys - ve Vašem účtu. Neomluvené absence nebo omluvy po řádném termínu či jinou formou zcela propadají.

1. Přihlásíte se ve svém účtu v systému Auksys.

2. Zvolte v menu: „KLIENTSKÁ ZÓNA“  nabídku „LEKCE-OMLUVY“

3. Klikněte na "Omluvit" u lekce, kterou chcete omluvit.

 

JAK VYBRAT NÁHRADU ZA ŘÁDNĚ OMLUVENOU LEKCI:

Doporučujeme volit termín náhrady až tehdy, když víte, že ji určitě využijete! Náhradu lze zvolit i těsně před lekcí, pokud je volná kapacita. Již zvolenou náhradu nelze zrušit/omluvit a znovu nahradit.

 

1. Přihlásíte se ve svém účtu v systému Auksys.

2. Menu: „KLIENTSKÁ ZÓNA“ – „KALENDÁŘ KURZŮ“

3. Pokud máte více dětí, je třeba zvolit filtrem jméno žáka. 

4. Vyberete si volné místo v nabídnutých kurzech a pobočkách.

POKUD SE VÁM NEZOBRAZUJE KALENDÁŘ NÁHRAD IKDYŽ MÁTE KURZ UHRAZENÝ A LEKCI ŘÁDNĚ OMLUVENOU, PAK NEMÁTE STRÁVNĚ VYPLNĚN VĚK U DÍTĚTE PŘI REGISTRACI A NEBO DOVEDNOST. PROSÍM KONTAKTUJTE NÁS A PŘENASTAVÍME VÁM TO DODATEČNĚ.

5. Grafické rozlišení kapacit v kurzech: 

·      zelená = volno …můžete zvolit náhradu

·      červená = obsazeno... můžete si zvolit hlídání této lekce

·      modrá = vlastní kurz

6.Hlídanou lekci lze zrušit, dokud Vám systém nepřidělí uvolněné místo. O aktivaci systémem z „hlídané lekce“ do „náhrady“ se dozvíte automatickou sms zprávou. Za jednu omluvenou absenci lze hlídat jednu lekci k náhradě. Při více omluvených absencích lze hlídat max. dvě lekce k náhradě.

 

Pozn.: Náhlá akutní nepřítomnost vyučujícího, např. pro nemoc (zrušení lekce) bude vždy oznámena sms zprávou rodičům na telefon, uvedený u zapsaného žáka (pokud nebude zajištěno suplování). Prosím zkontrolujte si ve svém účtu správnost těchto údajů! Takto zrušená lekce je standardně námi nahrazena lekcí ve stejném čase, dni i pobočce, a to posunutím termínu konce kurzu o týden. Nevolíte si ji tedy v náhradovém systému, ale je Vám automaticky načtena. Pro výjimečné případy, kdy nemůže být realizována standartní náhradní výuka na straně provozovatele (např. uzavření pronajímané učebny z havarijních či provozních důvodů, nedostatek termínů apod.) bude poslední kalendářní týden daného pololetí (tzn. v lednu pro 1.pololetí / v červnu pro 2.pololetí) vyhrazen na pobočce Praha 4 Lhotka pro náhradní vyučování dle mimořádného rozpisu. Náhradní výuku nelze nárokovat od stejného učitele.

 

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz