Omluvy a náhrady:

Při jednorázových a krátkodobých absencích žáka lze řádně omluvené lekce nahrazovat v poměru 1:1 v rámci daného pololetí. Omluvu i náhradu realizujte výhradně v náhradovém systému Auksys. Jiná varianta není akceptována! Jednorázové a krátkodobé absence u nástrojových oborů a zpěvu mohou být též po dohodě řešeny individuálním doučováním či servisem úkolů od lektora.

 

JAK OMLUVIT LEKCI:

Omluva musí být zadána Vámi, a to nejpozději den předem v systému Auksys - ve Vašem účtu. Neomluvené absence nebo omluvy po řádném termínu či jinou formou zcela propadají.

1. Přihlásíte se ve svém účtu v systému Auksys.

2. Zvolte v menu: „KLIENTSKÁ ZÓNA“  nabídku „LEKCE-OMLUVY“

3. Klikněte na "Omluvit" u lekce, kterou chcete omluvit.

 

JAK VYBRAT NÁHRADU ZA ŘÁDNĚ OMLUVENOU LEKCI:

Doporučujeme volit termín náhrady až tehdy, když víte, že ji určitě využijete! Náhradu lze zvolit i těsně před lekcí, pokud je volná kapacita. Již zvolenou náhradu nelze zrušit/omluvit a znovu nahradit.

 

1. Přihlásíte se ve svém účtu v systému Auksys.

2. Menu: „KLIENTSKÁ ZÓNA“ – „KALENDÁŘ KURZŮ“

3. Pokud máte více dětí, je třeba zvolit filtrem jméno žáka. 

4. Vyberete si volné místo v nabídnutých lekcích a pobočkách.

POKUD SE VÁM NEZOBRAZUJE KALENDÁŘ NÁHRAD, IKDYŽ MÁTE UHRAZENÝ POPLATEK A LEKCI ŘÁDNĚ OMLUVENOU, PAK NEMÁTE STRÁVNĚ VYPLNĚN VĚK U DÍTĚTE PŘI REGISTRACI A NEBO DOVEDNOST. KONTAKTUJTE NÁS A MY VÁM TO DODATEČNĚ PŘENASTAVÍME.

5. Grafické rozlišení kapacit v lekcích: 

·      zelená = volno …můžete zvolit náhradu

·      červená = obsazeno... můžete si zvolit hlídání této lekce

·      modrá = vlastní lekce

6. O aktivaci systémem z „hlídané lekce“ do „náhrady“ se dozvíte automatickou sms zprávou nejpozději v den konání lekce. Pokud nechcete čekat do posledního okamžiku na uvolnění místa hlídané lekce, zrušte si včas hlídání dané lekce. Hlídanou lekci lze zrušit jen tehdy, dokud Vám systém nepřidělí uvolněné místo. Za jednu omluvenou absenci lze hlídat jednu lekci k náhradě. Při více omluvených absencích lze hlídat max. dvě lekce k náhradě.

 

Pozn.: Zrušení lekce (např. nemoc lektora) bude vždy oznámena sms zprávou na telefonní číslo uvedené v uživatelském účtu žáka. Proto si zkontrolujte ve svém účtu správnost těchto údajů! Takto námi zrušená lekce je standardně nahrazena lekcí ve stejném čase, dni i pobočce, a to posunutím termínů výuky vždy o týden = tzn. že si ji nevolíte v náhradovém systému, ale je Vám automaticky načtena.

 

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz