BENECKO - HOTEL ŽALÝ / 23.6-28.6.2019

Letos pro Vás chystáme opakování úspěšného pobytu v Benecku, a to v termínu od neděle 23.6.2019 do pátku 28.6.2019 v hotelu Žalý. Pobyt je možno na přání individuálně prodloužit, dle volné kapacity hotelu.

Týden v Benecku bude opět plný nejen hudebního programu HŠY pro děti každého věku, ale i večerních a odpoledních aktivit. Děti v oboru "Prvních krůčků k hudbě" (PKH) budou mít téma, které se neprobíralo během šk. roku (PKH1/2 ze žluté a PKH3 z modré učebnice). Děti od 4 let mají letos nově na výběr 2 možnosti programu. První (levnější volbou) je standartní program Rytmické krůčky (RK) a druhou, o něco dražší volbou je exkluzivní program Junior Music Course (JMC), kde děti s rodiči budou aktivně využívat klávesy a další nadstandartní didaktické pomůcky. Počet žáků v programu JMC je omezen! Leták k pobytu ke stažení ZDE.

Cena pobytu s polopenzí a programem (rozhodující je věk v den ukončení pobytu):

  • děti 12+ a dospělí / 3200,-Kč za pobyt s PP (bez kurzu, mohou se zapojit do večerního programu + za příplatek lze domluvit individuální lekce kláves)
  • děti od 6 let bez kurzu / 2550,-Kč za pobyt s PP (mohou se zapojit do večerního programu + za příplatek lze domluvit individuální lekce kláves)
  • děti od 4 let / 2550,-Kč za pobyt s PP + program JMC (exkluzivní program JUNIOR MUSIC COURSE - začátečníci/nebo pokročilí žáci, s aktivním využitím kláves) 1500,-Kč
  • děti od 4 let / 2550,-Kč za pobyt s PP + program PKH/RK 1000,-Kč
  • děti od 2 let / 2000,-Kč za pobyt s PP +program PKH 1000,-Kč
  • děti od 1. roku / 1000,-Kč bez nároku na lůžko a stravu (hradí povinně jen program PKH)
  • miminka do 1 roku / zdarma bez nároku na lůžko a stravu, bez programu. + NOVINKA: NABÍZÍME MOŽNOST KURZU NA POBYTU PRO ROBÁTKA (DĚTI DO 1 ROKU) ZA VÝHODNÝCH PODMÍNEK.
 
 

Rezervace na základě přihlášky Vám bude držena po dobu 10-ti dní, do kterých je nutná úhrada nevratné zálohy ve výši 500,-Kč/ za každou přihlášenou osobu, jinak bude uvolněno místo dalším zájemcům. Doplatek za pobyt s polopenzí a programem se hradí až při příjezdu, v hotovosti. Doporučujeme včasnou rezervaci - vloni jsme odmítli několik zájemců, kvůli omezené kapacitě kurzů na pobytu.
 
Těšíme se na Vás!  Tým HŠ YAMAHA: Monika, Karolína, Martina a Dita.
 
 
POZOR: ZBÝVÁ JIŽ NĚKOLIK POSLEDNÍCH POKOJŮ, CCA 80% JE JIŽ OBSAZENO!

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz