RODINNÝ POBYT S PROGRAMEM HŠY (Benecko 24.6-29.6.2022)

Letos si můžete vybrat ze dvou variant ubytování. V nabídce jsou luxusní AP/pokoje s plně vybavenou kuchynkou, jídelním koutem a 1-2 koupelnami s wc, nebo skromnější ubytování v menších pokojích hotelu Bára. Pobyt jsme naplánovali tak, aby si starší sourozenci mohli dojít ve čtvrtek pro vysvědčení do školy.

Během pobytu bude dopolední hudební program HŠY pro děti každého věku (mladší děti ROB/PKH1-2/PKH3 - téma z leporela, které se neprobíralo během šk. roku, starší děti "Music Parade"nebo "Klávesy") v klubovnách hotelu Žalý. Po dopoledním kurzu bude možné podnikat výlety (např. "Rovinka" na kolech, koloběžkách či inline bruslích, nespočet pěších výletů a naučných stezek pro děti v okolí nebo s výchozím bodem v nedalekém Špindlerově Mlýně). Nebude chbět ani další zábava s lektory HŠY (např. táborák s kytarou a buřtíky, nebo oblíbený karneval s mini disco, rodinná stezka odvahy a výtvarná dílna). V areálu je k rozlehlé venkovní hřiště s trampolínou, venkovní i vnitřní vyhřívaný bazén a wellness v ceně pobytu. Při špatném počasí lze využít i hotelovou hernu.

HOTEL ŽALÝ****

Cena za pobyt se snídaní (dle typu zvoleného ubytování) začíná již od 4 000 Kč/os (děti plus poplatek za program HŠY). Ubytování dětí do 3 let je zdarma, doprava vlastní. U hotelu Žalý si můžete rezervovat celý AP nebo pouze pokoj v AP (ceny se liší dle velikosti AP a jeho obsazení). Všechny apartmány jsou po kompletní rekonstrukci a většina má plně vybavené kuchyňky (lednice, vařič, trouba, rychlovarná konvice, nádobí…) s jídelním koutem.  K dispozici je hřiště i vnitřní herna, venkovní i vnitřní vyhřívaný bazén + wellness se saunou 3x za pobyt zdarma. 

HOTEL BÁRA***

Nachází se cca 300 metrů od hlavního hotelu a nabízí o něco méně komfortu než na hotelu Žalý, ale má poklidnější atmosféru. Všechny pokoje mají vlastní soc. příslušenství. Cena za pobyt se snídaní činí 5 000 Kč/os (děti navíc poplatek za program HŠY + ubytování do 3 let zdarma, do 12 let pouze 3 000Kč). Cena za osobu je zde pevně dána bez ohledu na neobsazená lůžka.

Nevýhodou této volby je, že kurzy a doprovodné programy budou probíhat v prostorách sousedního hotelu Žalý a hosté hotelu Bára mají k dispozici pouze venkovní bazén, hřiště a vnitřní hernu v prostorách restaurace. 

Těšíme se na Vás! Lektorky Monika, Dita, Nikola a Lucie.

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz