RODINNÝ POBYT S PROGRAMEM HŠY (Benecko 24.6-29.6.2022)

Letos si můžete vybrat ze dvou variant ubytování. V nabídce jsou luxusní AP/pokoje s plně vybavenou kuchynkou, jídelním koutem a 1-2 koupelnami s wc, nebo skromnější ubytování v menších pokojích hotelu Bára. Pobyt jsme naplánovali tak, aby si starší sourozenci mohli dojít ve čtvrtek pro vysvědčení do školy. Plakát k pobytu ke stažení ZDE.

Během pobytu bude dopolední hudební program HŠY pro děti každého věku (mladší děti ROB/PKH1-2/PKH3 - téma z leporela, které se neprobíralo během šk. roku, starší děti "Music Parade"nebo "Klávesy") v klubovnách hotelu Žalý. Po dopoledním kurzu bude možné podnikat výlety (např. "Rovinka" na kolech, koloběžkách či inline bruslích, nespočet pěších výletů a naučných stezek pro děti v okolí nebo s výchozím bodem v nedalekém Špindlerově Mlýně). Nebude chbět ani další zábava s lektory HŠY (např. táborák s kytarou a buřtíky, nebo oblíbený karneval s mini disco, rodinná stezka odvahy a výtvarná dílna). V areálu je k rozlehlé venkovní hřiště s trampolínou, venkovní i vnitřní vyhřívaný bazén a wellness v ceně pobytu. Při špatném počasí lze využít i hotelovou hernu.

HOTEL ŽALÝ****

Cena za pobyt se snídaní (dle typu zvoleného ubytování) začíná již od 4 000 Kč/os (děti plus poplatek za program HŠY). Ubytování dětí do 3 let je zdarma, doprava vlastní. U hotelu Žalý si můžete rezervovat celý AP nebo pouze pokoj v AP (ceny se liší dle velikosti AP a jeho obsazení). Všechny apartmány jsou po kompletní rekonstrukci a většina má plně vybavené kuchyňky (lednice, vařič, trouba, rychlovarná konvice, nádobí…) s jídelním koutem.  K dispozici je hřiště i vnitřní herna, venkovní i vnitřní vyhřívaný bazén + wellness se saunou 3x za pobyt zdarma. 

HOTEL BÁRA***

Nachází se cca 300 metrů od hlavního hotelu a nabízí o něco méně komfortu než na hotelu Žalý, ale má poklidnější atmosféru. Všechny pokoje mají vlastní soc. příslušenství. Cena za pobyt se snídaní činí 5 000 Kč/os (děti navíc poplatek za program HŠY + ubytování do 3 let zdarma, do 12 let pouze 3 000Kč). Cena za osobu je zde pevně dána bez ohledu na neobsazená lůžka.

Nevýhodou této volby je, že kurzy a doprovodné programy budou probíhat v prostorách sousedního hotelu Žalý a hosté hotelu Bára mají k dispozici pouze venkovní bazén, hřiště a vnitřní hernu v prostorách restaurace. 

Těšíme se na Vás! Lektorky Monika, Dita, Nikola a Lucie.

KOMPLETNÍ CENÍKY A PLÁNKY APARTMÁNŮ V HOTELU ŽALÝ KE STAŽENÍ:

ŽALÝ 2022-ceník.pdf            ŽALÝ 2022-plánky AP.pdf             BÁRA 2022-ceník.pdf

Pokud budete potřebovat pomoci při výběru ubytování, zorientovat se v cenách, případně poradit jak vyplnit přihlášku a nebo máte jakékoliv dotazy k pobytu, kontaktujte Ditu Hánovou na tel.: 603959637.

Přihlášení na akci: BENECKO 24.6-29.6.2022

Vyplňte prosím níže uvedené údaje. Nejpozději do 3 dnů Vám přihlášku potvrdíme a zašleme údaje k úhradě zálohy na pobyt.

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz