Volné pracovní pozice

Konkurz na lektorku / lektora  v hudebních programech Yamaha - práce v dopoledních (mezi 9-12hod) nebo odpoledních hodinách(mezi 14-18hod), a to pravidelně ve zvolených dnech, na částečný úvazek cca 4-15hod/týdně. Práce na DPP nebo ŽL. Místo výkonu práce je na pobočkách v Praze a okolí, dle dohody, stejně jako pracovní doba. V případě úspěšného osobního pohovoru, bude uchazeč/-ka po podepsání pracovní smlouvy vyslán/-a na víkendové školení ve Znojmě, a to na náklady zaměstnavatele. Po absolvování školení a získání oprávnění k vyučování licenčního programu hudebních škol Yamaha bude lektor/-ka vybaven/-a veškerými materiály pro děti ve svých programech na určených pobočkách, které po dobu školního roku ve výuce používá a také za ně zodpovídá.

Nábor dětí i organizaci školního roku zajišťuje zaměstnavatel. Úkolem lektora/ lektorky (kromě vyučování) je vést docházku = třídní knihu v online rezervačním sytému. Vyučující předškolních programů se navíc každoročně účastní metodické schůzky v centrále, na Praze 4.

Nabízíme dobré platové podmínky, profesní doškolování a workshopy na náklady zaměstnavatele a stálou metodickou podporu. Hlavní konkurzy probíhají vždy na jaře (březen-květen).

Požadujeme (dle výběru oboru, který máte zájem vyučovat):

"Robátka" / kladný vztah a citlivý přístup k malým dětem (miminka a batolata ve věku od 4měs. do 1,5roku), čistý pěvecký projev (nejlépe sopránový hlas), vhodná je i vlastní zkušenost s touto věkovou skupinou (ne podmínkou). 

"První krůčky k hudbě" / kladný vztah k malým dětem (ve věku 1,5 roku až 4 roky), pedagogický talent, komunikativnost, tvořivost, vhodné pro "akční" osoby s pedagogickým vzděláním nebo zkušeností s dětmi. Čistý pěvecký projev, správná artikulace a vyjadřovací schopnosti podmínkou!

"Rytmické krůčky" kladný vztah k dětem ve věku 4-6let, pedagogický talent, vhodné pro osoby s pedagogickým nebo hudebním vzděláním. Čistý pěvecký projev, správná artikulace a vyjadřovací schopnosti, základní znalost hry na flétnu, vč. znalosti základů hudební nauky podmínkou!

"Zobcová flétna" / kladný vztah k dětem mladšího školního věku, pedagogický talent, vhodné pro osoby s pedagogickým nebo hudebním vzděláním. Čistý pěvecký projev, správná artikulace a vyjadřovací schopnosti, dobrá znalost hry na flétnu, vč. dobré znalosti hudební nauky podmínkou!

"Fun Key (Kids)" a "Play for Keeps" / kladný vztah k dětem mladšího školního věku, pedagogický talent, vhodné pro osoby s pedagogickým nebo hudebním vzděláním. Čistý pěvecký projev, správná artikulace a vyjadřovací schopnosti, dobrá znalost hry na klávesy, vč. dobré znalosti hudební nauky podmínkou!

"Akustická kytara" / kladný vztah k dětem mladšího školního věku, pedagogický talent, vhodné pro osoby s pedagogickým nebo hudebním vzděláním. Čistý pěvecký projev, správná artikulace a vyjadřovací schopnosti, dobrá znalost hry na kytaru (španělku), vč. dobré znalosti hudební nauky podmínkou!

"Junior Music Course (JMC)" a "Music Parade" kladný vztah k dětem mladšího školního věku, pedagogický talent, výbornou znalost hry na klavír z listu a čistý pěvěcký projev. Vhodné pro ženy/muže s hudebním vzděláním, kteří mají mimo výše zmíněné schopnosti i správnou artikulaci a pozitivní přístup k lidem!
 

V případě zájmu o práci zašlete svůj životopis s foto a s upřesněním Vaší volby programu, lokality působení a časových možností na email:  hanova@yamahakurzy.cz

Vyhledávání

INFOLINKA: 731 066 100 / info@yamahakurzy.cz