Ceník na školní rok 2024/25

Nový zájemce se do kurzu přihlásí v našem rezervačním systému. Poté obdrží emailem souhrn přihlášky s automatickou výzvou k úhradě (splatnost až po první ukázkové lekci). Pokud zkušební lekce nenaplní očekávání zájemce, informuje nás o záměru zrušení své rezervace. Pokud se zájemce rozhodne ve výuce pokračovat, uhradí školné a pokračuje v rezervovaném kurzu.


STANDARDNÍ PŘEDŠKOLNÍ PROGRAMY

Robátka (ROB)

délka lekce 45 min, 16 lekcí/pololetí

4200 Kč

První krůčky k hudbě (PKH)

délka lekce 45 min, 16 lekcí/pololetí

4200 Kč

Rytmické krůčky (RK)

délka lekce 45 min, 16 lekcí/pololetí

4200 Kč

Učební materiály pro předškolní programy (ROB, PKH a RK) ve formě leporela s hudebními doprovody je možné zakoupit u lektora v hotovosti.

PRÉMIOVÉ PŘEDŠKOLNÍ PROGRAMY

Music Parade (MP)

délka lekce 45 min, 16 lekcí/pololetí (učební materiály v ceně kurzu)

5000 Kč

Junior Music/Extension

Course (JMC/JXC)

délka lekce 60 min, 16 lekcí/pololetí (učební materiály v ceně kurzu).

7200 Kč


NÁSTROJOVÉ OBORY A ZPĚV PRO ŠKOLÁKY

Fun Key Kids (FKK)

klávesový obor pro mladší žáky, délka lekce až 50 min, max. 8 žáků, 16 lekcí/pololetí

5000 Kč

Play for Keeps (PFK)

klávesový obor pro starší žáky, délka lekce až 50 min, max. 8 žáků, 16 lekcí/pololetí

5000 Kč

Flétna (FL)

délka lekce až 50 min, max. 6 žáků, 16 lekcí/pol.

4400 Kč

Pop zpěv / Class Vocals (PZ/CV)

délka lekce až 50 min, max. 6 žáků, 16 lekcí/pol.

4400 Kč

Akustická kytara (KYT)

délka lekce až 50 min, max. 6 žáků, 16 lekcí/pol.

4400 Kč

Pro nástrojové obory i zpěv platí, že maximální délka lekce je při plné obsazenosti kurzu. Učební materiály vč. hudebních podkladů pro domácí opakování nejsou v ceně kurzu a lze je zakoupit u lektora v hotovosti. Pokud nemáte doma vhodný nástroj, napište nám - rádi Vám poradíme. U nás mají žáci HŠY slevu na nástroje zn. Yamaha!


SPLATNOST ŠKOLNÉHO

Nový zájemce má nárok na jednu bezplatnou zkušební lekci u každého z nabízených programů, a proto po rezervaci svého kurzu obdrží do emailu automatickou výzvu k úhradě školného se splatností až po absolvování této lekce. V případě volné kapacity umožňujeme ve vybraných oborech "ROB", "PKH"  zkrácenou docházku (nebo pozdější nástup do kurzu) a úpravu ceny v sazbě 350 Kč/lekci. 

Online zápis spouštíme vždy 1.8 na zimní semestr (výuka září-leden) a 15.1 na jarní semestr (výuka únor-červen).

Pouze na prémiové programy JMC se pro nové zájemce vztahují jiné podmínky. Zkušební (ukázkové) lekce se pořádají mimo termíny kurzů (již v červnu, před zahájením zápisu na další školní rok) a po potvrzení zájmu je do 14 dnů nutné složit nevratnou zálohu ve výši 50 % z ceny školného, abychom mohli včas zajistit učební materiály.


Pokračující žáci ve svém oboru mají splatnost školného do 2 týdnů od zapsání na nový semestr, abychom měli potvrzený skutečný zájem a mohli v uvolněných termínech nabídnout lekce novým zájemcům - začátečníkům.


NÁHRADY A ÚČAST PŘI NEMOCI

Pokud to umožňuje rozvrh a volné kapacity kurzů, mohou si žáci všech oborů nahradit všechny řádně omluvené lekce v jakýchkoliv kurzech stejného oboru a pokročilosti na všech našich pobočkách, a to do konce daného pololetí.


Žák, který nemá k dispozici náhrady ve svém oboru a pokročilosti, může i nadále využít online přenos ze své lekce (na vyžádání přes infolinku den předem).

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ

Doporučujeme žákovský model "YAMAHA PSR-E373", cena se slevou pro žáky HŠY ... (aktuální cenu sdělíme na vyžádání). Vyplňte nezávaznou objednávku níže a my Vám se Vám ozveme zpět.