Fun Key Kids / Play For Keeps (FKKA, FKKB / PFK)

Fun Key Kids je název moderního vyučovacího programu výuky hry na klávesy, který byl speciálně vytvořen pro děti od 6-ti let a otevřenou skupinovou výuku zaměřenou na techniku hry s důrazem na týmovou souhru i atraktivní repertoár. Obsahem vyučování jsou skladby nejrůznějších žánrů. Po absolvování lze pokračovat v programu Play for Keeps.

V programu Play for Keeps žáci prohlubují své hráčské dovednosti skrze populární hudbu, získají zkušenosti v oblasti aranžování a improvizace, prohloubí technické znalosti obsluhy kláves a naučí se vystupovat v rámci koncertů organizovaných školou. Vyučovací materiály jsou stylově různorodé a koncipovány tak, že se z nich repertoár naučí nejen žák hrající pouze pro zábavu, ale i všestranně způsobilý interpret. Atmosféra skupinového vyučování umožňuje prožívat hudební úspěch, což pozitivně ovlivňuje další učení.

V učebně žáci využívají školní klávesy zn. Yamaha, s dynamikou úhozu. Na první lekci Vám pro domácí opakování doporučíme žákovský model kláves, který Vám zajistíme za zvýhodněnou cenu. Další možností je výpůjčka kláves YAMAHA stejné modelové řady, jakou mají žáci v učebně. Objednávky můžete zasílat formulářem níže.

Doporučený věk: od 6-ti let (PFK až od 10ti let)
Velikost skupiny: 5-8 žáků
Učební doba: jedna lekce týdně
Učební materiál: učebnice a hudební doprovody zakoupíte u vyučujícího

    Vybavení na hodinu:

    • učebnice k danému programu
    • tužka a guma